Pracowity początek lutego członków Implant Masters Poland

w dniu 4 lutego, członkowie naszego stowarzyszenia wzięli udział w dwóch bardzo ciekawych i ważnych wydarzeniach.

1. dr Tomasz Cegielski MSc - prezes Stowarzyszenia wziął udział w uroczystym otwarciu nowej siedziby naszego partnera Dental Labor Rogalski. Nowa siedziba, nowe możliwości technologiczne, nowa era stomatologii - stomatologii cyfrowej. Wchodzimy w tą nową erę z partnerami o ugruntowanej pozycji rynkowej i innowacyjnym podejściu do wyzwań, które przynosi nam współczesność.

2. dr Tomasz Śmigiel MSc i dr Jerzy Mazurec MSc wzięli udział w I Forum Użytkowników CadCam Carestream Optident / Cyfrowy wycisk w protetyce i ortodoncji.Oba te wydarzenia i aktywny w nich udział członków naszego stowarzyszenia pokazują dobitnie, że powoli przychodzi czas pożegnalno-powitalny. Powoli żegnamy analogowe wyciski, jednocześnie witając i adaptując do naszej pracy wyciski cyfrowe.

Luty_IMP_activity_7.jpg