Dental Skills Intitute partnerem merytorycznym stowarzyszenia Implant Masters Poland

Miło nam poinformować, że Implant Masters Poland ma kolejnego Partnera Merytorycznego. Po podpisaniu dwóch umów ze światowymi koncernami implantologicznymi (Dentsply Implants oraz MIS), tym razem zawarliśmy porozumienie z Dental Skills Institute, który organizuje i prowadzi programy rozwojowe dla lekarzy stomatologów w Polsce i zagranicą. Jednym z naszych statutowych celów jest szerzenie edukacji implantologicznej wśród stomatologów. Współpraca naszego stowarzyszenia non-profit z organizacją szkoleniową DSI, w której wykładowcami są też członkowie IMP, umożliwi popularyzację nowości implantologicznych wśród lekarzy dentystów na terenie całego kraju. Więcej na temat współpracy IMP i DSI już wkrótce na stronie internetowej naszego stowarzyszenia.