Dr Magdalena Żywicka M.Sc. członkiem zarządu PASE!

Współzałożycielka i członkini stowarzyszenia Implant Masters Poland dr Magdalena Żywicka M.Sc. została wybrana do zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE. Gratulujemy!

PASE-2.jpg

W zamkniętym weekendzie naukowym PASE wzięli również udział inni członkowie naszego stowarzyszenia: dr Beata Lipko-Leśniewska M.Sc., dr Witold Kuroczko M.Sc. oraz dr Krzysztof Chmielewski M.Sc. Warto też podkreślić, że nowym Prezydentem PASE jest nasz kolega ze studiów masterskich we Frankfurcie - dr Wojciech Ryncarz M.Sc. a pozostałymi członkami zarządu są: prof. Jan Pietruski, dr Grzegorz Wasiluk oraz tech. lab. Jacek Chmielewski.

Członkowie naszego stowarzyszenia mają nadzieję, że te nominacje mogą oznaczać jeszcze bliższą współpracę pomiędzy naszymi organizacjami.