II zjazd Implant Masters Poland

II Zjazd IMP w Pałacu w Wojanowie k/ Jeleniej Góry.

W dniach 25-27.04 w przepięknym pałacu w Wojanowie, niedaleko Jeleniej Góry odbył się II Zjazd Implant Masters Poland.

Goszczeni po królewsku przez gospodarza zjazdu - dr Magdę Żywicką odbyliśmy szereg bardzo interesujących spotkań, zarówno organizacyjnych jak i naukowych we wspaniałych wnętrzach pałacu.

Rozpoczęliśmy wykładem inauguracyjnym Magdy Żywickiej o tym, że nie ma górnej granicy ludzkich możliwości w samodoskonaleniu się, co udowadniają od lat polscy himalaiści, będąc nieustannie w światowej czołówce. Tak samo jest w implantologii - zawsze możemy być lepsi, doskonalsi i też chcemy należeć do czołówki światowej implantologii !

Na następnym wykładzie omówiliśmy skomplikowane przypadki leczenia implantoprotetycznego, prezentowane przez uczestników zjazdu.

Przedmiotem gorących dyskusji była też forma naszego stowarzyszenia i cele, które nam przyświecają.

Dzięki Magdzie znaleźliśmy również czas na odpoczynek ( czynny i bierny). Odpoczynek bierny to ognisko i biesiady do późnego wieczora a odpoczynek czynny to wspinaczka skałkowa, tenis i basen ( zdjęcia w galerii oraz załączony film).

Podsumowując - bardzo udane spotkanie, na którym zapadło wiele ważnych decyzji. Było ono również oderwaniem od codziennych obowiązków oraz czasem refleksji nad tym co i jak chcemy osiągnąć w naszej profesji !

Do zobaczenia na następnym zjeździe!