Dr Katarzyna Naumowska, DDS

Impladent

ul. Żytnia 16g, 01-014 Warszawa

W 2016 r.ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, a następnie odbyłam roczny staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie miałam okazje uczestniczyć i przeprowadzać zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, również w znieczuleniu ogólnym. Całe studia byłam aktywnym członkiem PTSS oraz uczestniczyłam we wszystkich organizowanych przez to Stowarzyszenie konferencjach w całej Polsce. Od 3 roku studiów byłam członkiem studenckiego koła Chirurgii Stomatologicznej i Twarzowo-Szczękowej, które dawało możliwość praktyki wkręcania implantów i podnoszenia zatoki szczękowej na materiałach zwierzęcych już na studiach.

Odbyłam również 3 miesięczny staż w Genewie przyglądając się różnicom i podobieństwom metod leczenia w różnych dziedzinach stomatologii.

Od ukończenia studiów cały czas się kształcę uczestnicząc w kursach i kongresach, począwszy od kursów endodontycznych, również u międzynarodowych wykładowców, przez akademie Dawsona, okluzję i odbudowę zwarcia dr Żarowa, kończąc na Curriculum Implantologicznym.

Obecnie stale uczestniczę w zabiegach chirurgicznych w klinice Impladent.

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?