Metamorfozy Claudii 2017 – przypadek trzeci

MET_3_web_ikon
Metamorfozy Claudii to program rewitalizacji kobiecego wyglądu, inspirujący tysiące kobiet w naszym kraju. To sposób prezentacji, zaplanowanego i stopniowo wdrażanego procesu odnowy wizerunkowej jakiemu poddanych jest 6 pań. To jednym zdaniem metoda wizualizacji pomysłu jak najlepiej dbać o swoją urodę i stylizację tak, aby wyglądać olśniewająco bez względu na wiek czy wagę.

Stomatologiczna Opieka Lekarska:Tym razem o stomatologiczną przemianę uczestniczki programu Metamorfozy Claudii zadbał męski duet masterów w osobach: dr Marek Gatz M.Sc. oraz dr Dariusz Niesiobędzki M.Sc.

Bardzo energetyczna i życiowo zaradna Pani Ewa przystąpiła do przemiany z dość znacząco zaburzoną linią uśmiechu, nieestetycznie wyglądającymi zębami i trzema brakami zębowymi. Przemianę uśmiechu rozpoczęto od zaplanowania prawidłowej linii uśmiechu przy wykorzystaniu protokołu Digital Smile Design, definiującego całość procesu leczenia. We wstępnej fazie wykonano niezbędne zabiegi zachowawcze oraz wprowadzono dwa implanty w luki zębowe. Wszystkie zęby poddano wybielaniu a w ostatniej fazie leczenia zastosowano odbudowę protetyczną w postaci mostów ceramicznych w strefach bocznych i licówek pełnoceramicznych na zębach przednich. Widok zdrowego, kordialnego uśmiechu jest powodem do satysfakcji oraz radości zarówno pacjentki jak i całego zespołu medycznego.

Opisz nam swój problem,
a wybierzemy dla Ciebie
najlepszego specjalistę.