dr n. med. Pordes Monika, DDS, M.Sc.

Jest specjalistą w zakresie chirurgii i implantologii

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. I. Semmelweisa w Budapeszcie. Od dwudziestu lat pracuje w zawodzie stomatologa - implantologa, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę.

W 2004r. obroniła doktorat z zakresu dysfunkcji stawów skroniowo – żuchwowych.
W 2009r. ukończyła „Curriculum Implantologie” na Uniwersytecie im. J. W Goethe we Frankfurcie nad Menem.
W 2012r. i ukończyła elitarne studia Master of Implantology na na Uniwersytecie im. J. W Goethe we Frankfurcie nad Menem uzyskując tytuł Master of Science ( M. Sc. ) in Oral Implantology.

Drodzy Pacjenci !

W mojej specjalistycznej klinice na warszawskim Mokotowie czeka na Państwa zespól specjalistów. Jestem lekarzem stomatologiem od 20 lat a od 10 lat prowadzę indywidualna praktykę lekarska. Całe swoje zawodowe życie poświęciłam poznaniu tajników implantologii i przeszczepów kości. Chciałabym podzielić się z Państwem moją wiedzą, sprawić radość i zadowolenie z rekonstrukcji pełnego uzębienia bez konieczności szlifowania zębów.
Klinika oferuje pełne spektrum diagnostyki niezbędne do leczenia zachowawczego chorób przyzębia a także wad zgryzu. Wykwalifikowany Personel mojej kliniki pozostaje do Państwa dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać nasza klinikę?

  • Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu jesteśmy liderem w dziedzinie implantologii oraz chirurgii. Wykonujemy zabiegi sterowanej regeneracji kości a skomplikowane extrakcje nie są dla nas wyzwaniem.
  • Zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów jest naszym nadrzędnym celem a dzięki radiowizjografii cyfrowej pełna diagnoza i leczenie są możliwe już od pierwszej wizyty.
  • Dbamy o dobre samopoczucie i komfort naszych pacjentów szczególnie w zakresie minimalizacji bólu.
  • Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia w zależności od jego potrzeb i możliwości finansowych

Dla Państwa satysfakcji stworzyliśmy klinikę o szerokim profilu usług stomatologicznych gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze dbamy o komfort i dyskrecję.
Zwracając się do nas możesz mieć Państwo pewność że Wasze zdrowie jest w dobrych rękach.
Staramy się na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego i zapewniać pacjentom najwyższy standard opieki medycznej.

Zapraszam Serdecznie
Monika Pordes