FM Dental

14 grudnia 2017

Firma FM Dental jest dystrybutorem produktów i technologii, które znajdują zastosowanie w chirurgii regeneracyjnej, implantologii, profilaktyce i stomatologii zachowawczej. Koncentruje się na produktach i technologiach innowacyjnych, umożliwiających wykonywanie nowatorskich, specjalistycznych zabiegów w sposób efektywny, bezpieczny.

Firma FM Dental jest wyłącznym polskim dystrybutorem m.in. implantów firmy Camlog, biomateriałów firmy Geistlich; wirówek PRF Duo; siatek tytanowych Yxoss CBR; urządzeń do fotofunkcjonalizacji USHIO, urządzeń od cięcia kości Piezosurgery, skalerów, piaskarek i lamp polimeryzacyjnych firmy Mectron; urządzeń do znieczuleń mikroprocesorowych The Wand firmy Milestone Scientific; lup SandyGrendel Swiss Loupes; nici chirurgicznych firmy Serag Wiessner oraz dystrybutorem skrobaczek kostnych Meta. Dostarczamy naszym Klientom innowacyjne, sprawdzone klinicznie, najlepiej udokumentowane światowe technologie w specjalistycznych dziedzinach stomatologii, chirurgii regeneracyjnej i implantologii. Współpracując z renomowanymi producentami – światowymi liderami branży medycznej i stomatologicznej – oferujemy wyjątkowe rozwiązania, które przynoszą Klientom firmy FM Dental wymierne korzyści materialne i zwiększają zadowolenie ich pacjentów. Sukcesywnie powiększając ofertę produktów staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów. Oferujemy im rozwiązania nie tylko na dziś.

W branży medycznej „przewaga” oznacza większe bezpieczeństwo i przewidywalność terapii. To są wartości, które zapewniamy naszym Klientom. 
BEATA I WOJCIECH FEĆ – ZAŁOŻYCIELE I WŁAŚCICIELE FM DENTAL

Dzięki bliskiej współpracy z najlepszymi światowymi producentami oferujemy swoim Klientom, jako wyłączny polski dystrybutor, wyjątkowe produkty i technologie, które znajdują zastosowanie w chirurgii regeneracyjnej, implantologii, profilaktyce i stomatologii zachowawczej. W naszym portfolio zebraliśmy najlepsze marki w swoich kategoriach. Najczęściej są to produkty firm, które są absolutnymi światowymi liderami zarówno w zakresie badan klinicznych, innowacyjności jak i jakości produktów. Koncentrujemy się na produktach i technologiach innowacyjnych, umożliwiających wykonywanie nowatorskich, specjalistycznych zabiegów w sposób efektywny, bezpieczny i jednocześnie taki, jakiego nie zapewniają inne urządzenia, materiały bądź technologie.

Wprowadzając kolejne produkty do naszej oferty nieodmiennie trzymamy się zasady, iż maja to być unikalne i najlepsze światowe rozwiązania w swojej klasie i grupie produktowej. I choć wciąż zmieniamy się i rozwijamy, to tej zasadzie jesteśmy wierni także dziś.

WSPARCIE NAUKOWE I MERYTORYCZNE

Angażując się w dystrybucje innowacyjnych produktów służymy jednocześnie naszym Klientom wsparciem merytorycznym i naukowym. Współpracujemy ze znakomitymi, utytułowanymi klinicystami z obszaru implantologii, osteologii, stomatologii zachowawczej i nowych technik znieczuleń i od wielu lat przekazujemy naszym Klientom wiedzę nt. najnowszych technologii oraz możliwości ich zastosowań. Chcąc ułatwić naszym Klientom dotarcie do odpowiednich zasobów niezbędnej wiedzy angażujemy się w działalność edukacyjna. To niezwykle istotny aspekt naszych działań. Jesteśmy organizatorami kursów i szkoleń praktycznych i teoretycznych poświęconych obszarom wiedzy, które związane są z oferowanymi przez nas technologiami i produktami. Współpracujemy z Camlog Foundation (Bazylea, Szwajcaria), Piezosurgery Academy (Sestri Levante, Włochy), Osteology Foundation (Lucerna, Szwajcaria), a także z wybitnymi naukowcami z zakresu znieczuleń z New York University (USA). Współpracując z międzynarodowymi fundacjami organizujemy prestiżowe, międzynarodowe kongresy (Camlog Congress, Osteologia), a także praktyczne, kameralne kursy warsztatowe prowadzone przez uznanych światowych i polskich wykładowców. Publikujemy specjalistyczne wydawnictwa oraz strony internetowe nt. zastosowań naszych produktów, gdzie obszernie i szczegółowo przedstawiamy Klientom doświadczenia i praktyczne rozwiązania stosowane przez renomowanych lekarzy z całego świata. Stomatologia, podobnie jak inne dziedziny medycyny, to obszar, w którym warunkiem efektywnego wykorzystania dostępnych technologii jest odpowiedni poziom wiedzy praktycznej i teoretycznej. Najczęściej bez odpowiedniego przygotowania użytkownika bądź operatora najnowsze technologie i skomplikowane urządzenia pozostają bezużyteczne.

RELACJE BIZNESOWE

Działając na tak wymagającym rynku jakim sa produkty dla stomatologii, szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi Klientów oraz do przyjaznych, a przy tym przejrzystych, relacji biznesowych. Transakcja handlowa nigdy nie oznacza dla nas jednorazowego kontaktu – cenimy długotrwała współprace i dobre relacje z Klientami. Naszym celem jest zapewnienie Klientowi optymalnego produktu, idealnie odpowiadającego specyfice prowadzonej praktyki. Dlatego doświadczeni specjaliści naszego zespołu handlowego już na wstępnym etapie realizacji zamówienia służą pomocą w wybraniu odpowiedniego modelu urządzenia, objętości, opakowania czy typu produktu. Dzięki temu Klienci mogą mieć pewność, ze inwestycja w produkty i technologie z naszej oferty, to właściwa decyzja. FM Dental od 1995 wspiera i ułatwia prace lekarzy w tysiącach gabinetów i dziesiątkach klinik w całej Polsce. Dzięki temu, wielu pacjentów opuszcza gabinet lekarza z autentycznym uśmiechem i ulga na twarzy. Jesteśmy dumni, iż poprzez nasze produkty i usługi nasi Klienci mogą budować swoją przewagę na wymagającym ale i pasjonującym rynku usług stomatologicznych.