RS Team – SREBRNY PARTNER ds. CAD/CAM

14 grudnia 2017

RS-TEAM jest firmą , która działa wielopłaszczyznowo, prowadzi laboratorium protetyczne, centrum frezowania a przede wszystkim wdraża na rynku polskim najnowocześniejsze technologie z zakresu CAD/CAM w stomatologii. Jako przedstawiciel renomowanych marek technologicznych, firma oferuje sprzedaż najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych urządzeń cad/cam tj . skanery laboratoryjne i wewnątrzustne 3D, frezarki numeryczne CNC, specjalistyczne oprogramowanie. Ofertę usług zamykają liczne szkolenia, prezentacje oraz kursy dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych.

RS-Team powstała jako odpowiedź na potrzeby bardzo prężnie rozwijającego się rynku cyfrowej stomatologii. Lekarze stomatolodzy jak również technicy dentystyczni obecnie przechodzą transformacje swojej codziennej praktyki z tradycyjnej na cyfrową. RS-Team wychodzi naprzeciw tym zmianom dostarczając sprzęt najwyższej światowej klasy oraz wspiera swoich klientów specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem

Współpracujemy ze światowymi liderami w dziedzinie CAD/CAM. Jesteśmy przedstawicielem firmy 3Shape , która dostarcza skanery oraz oprogramowanie CAD. Reprezentujemy też inne firmy, z którymi wspólnie z nami rozwijamy i dostarczamy oprogramowanie CAM. Maszyny do frezowania które posiadamy w ofercie są produkowane w Polsce.

„Jesteśmy młodym zespołem pełnym siły i wiary w to co robimy, gotowym do poświeceń i ciężkiej pracy w celu dostarczenia naszym klientom usług najwyższej jakość.”

Cieszymy się na współprace z Implant Masters Poland, ponieważ gdy najnowsza dostępna na rynku technologia spotka się z tak zacnym gronem lekarzy dentystów-implantologów, może to zaowocować tylko wielkim sukcesem, zarówno w sferze biznesu jak również nauki oraz rozwoju cyfrowej stomatologii.

RS-TEAM s.c., Jakub Szymaniak, Grzegorz Romek

z siedzibą w 05-402 Otwock, ul.H Kołłątaja 30 wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Otwock. NIP: 5322045169 REGON: 146569126.

tel.: +48 501 243 423 , +48 668 849 532