Nasi Partnerzy

LIBERDENT - Platynowy Partner Bioregeneracji

Liberdent to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w obszarze specjalistycznej stomatologii, chirurgii regeneracyjnej i implantologii. Stworzona z pasji, a oparta na doświadczeniu osób od lat  działających na rynku stomatologicznym, bardzo dobrze znających oczekiwania i potrzeby lekarzy.
Czytaj więcej

EMS - Platynowy partner w dziedzinie profilaktyki i zapobiegania chorobom przyzębia w stomatologii

Czytaj więcej

C.Witt Dental - Platynowy Partner ds szkoleń oraz bioregeneracji

Firma C. Witt Dental istnieje na rynku od 10 lat mając w swoim zespole pasjonatów i osoby niezwykle zaangażowane, zapewnia lekarzom najwyższej jakości produkty stomatologiczne z dziedziny implantologii, regeneracji tkanek twardych i miękkich, endodoncji i okluzji. Organizujemy też profesjonalne, certfikowane szkolenia w kraju i za granicą.
Czytaj więcej

MEDIF - Platynowy Partner DIGITAL DENTISTRY

Wraz z szybkim rozwojem nowych technologii, w obszarze stomatologii pojawiły się innowacyjne rozwiązania wspomagające pracę lekarza. Stomatologia cyfrowa oznacza wykorzystywanie komputerów oraz specjalnego oprogramowania w procesie leczenia pacjentów. Technologia ta pozwala, za pomocą technik cyfrowych, zaplanować, zaprojektować, a następnie wykonać lepszej jakości elementy potrzebne do skutecznego leczenia. Cały proces charakteryzuje się ciągłym przepływem informacji pomiędzy osobami w niego zaangażowanymi.
Czytaj więcej