II konferencja pt. „Meet The Master” – rejestrację czas zacząć!

Meet The Master – 2 edycja

Warszawa, hotel InterContinental, 30.09-01.10.2016

Serdecznie zapraszamy na 2 doroczną konferencję naukową, organizowaną przez Stowarzyszenie Implant Masters Poland. W zeszłym roku (Obejrzyj relację video) gościliśmy dr Fernando Rojas Vizcaya, który swój cały dzień wykładowy poświęcił planowaniu w implantoprotetyce. Jeden z wykładów, poświęcony Kelly’s Combination Syndrome, poprowadziła nasza koleżanka dr Magdalena Żywicka MSc.

W tym roku nasza konferencja będzie trwała dwa dni i udało nam się zaprosić 3 światowej klasy klinicystów i renomowanych wykładowców. Dr Devorah Schwartz-Arad z Izraela będzie w Polsce po raz pierwszy! To szczególna gratka dla naszych koleżanek, gdyż dr Scwartz-Arad poświęca dużo swojej aktywności na promowanie kobiet w zawodzie stomatologa. Udało nam się również skłonić do ponownego przyjazdu do Polski prawdziwe osobistości świata implantologii: dr Paula Weigla z Uniwersytetu we Frankfurcie i dr Ashoka Sethi z Wielkiej Brytanii. To prawdziwy przywilej gościć tak wybitnych klinicystów, naukowców i wykładowców podczas jednej konferencji.

Jako stowarzyszenie Implant Masters Poland jesteśmy również dumni z naszego, polskiego dorobku. Zasadą naszych konferencji jest to, że podczas każdego dnia wykładowego, jedna z naszych koleżanek lub jeden z naszych kolegów prezentuje swój wykład. W tym roku, podczas pierwszego dnia konferencji, swój wykład zaprezentuje dr Tomasz Śmigiel MSc. Drugiego dnia nasze stowarzyszenie reprezentować będzie ze swoją prezentacją dr Marek Adwent MSc.

Partnerem pierwszego dnia konferencji jest firma Dentsply Implants Polska

Partnerem drugiego dnia konferencji jest firma MIS Poland

Jesteśmy głęboko przekonani, że druga edycja konferencji z cyklu Meet The Master będzie jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w 2016 roku.

SAVE THE DATE!

 

 

Zapraszamy na internetową stronę dedykowaną konferencji Meet The Master:

www.7zjazd.implantmasterspoland.pl/

Zniżki za wczesną rezerwację do 30.06.2016!