PARTNER STRATEGICZNY

DENTSPLY SIRONA Implants – PLATYNOWY PARTNER STRATEGICZNY I NAUKOWY

DENTSPLY SIRONA Implants jest jednym z liderów światowej implantologii. Na rynku polskim, produkty tej firmy od wielu lat cieszą się wysoką renomą w opiniach większości doświadczonych lekarzy implantologów.

Firma DENTSPLY SIRONA Implants powstała w wyniku połączenia dwóch firm: niemieckiej firmy DENTSPLY Friadent oraz szwedzkiej Astra Tech Dental i w takim kształcie funkcjonuje w Polsce od 2013 roku. Siedziba główna DENTSPLY SIRONA Implants mieści się w Stanach Zjednoczonych a jej kluczowe oddziały znajdują się również w Niemczech i Szwecji. W Polsce siedziba firmy mieści się przy ulicy Wiertniczej 83 w Warszawie.
Zespół DENTSPLY SIRONA Implants tworzą ludzie kompetentni, doświadczeni i energiczni.

DENTSPLY SIRONA Implants dzisiaj a wcześniej Astra Tech Dental i DENTSPLY Friadent , to synonimy jakości i innowacyjnej technologii. Nie byłoby to możliwe bez wyjątkowego zaplecza naukowo-badawczego, zagwarantowanego przez luminarzy współczesnej światowej stomatologii. Kluczową rolę firma przywiązuje do edukacji na wszystkich jej poziomach. Dlatego wspiera rekomendowane programy szkoleniowo-badawcze, w tym zwłaszcza programy uniwersyteckie.

DENTSPLY SIRONA Implants oferuje wszechstronne rozwiązania dla wszystkich etapów terapii implantologicznej – implanty ANKYLOS®, ASTRA TECH Implant System® i XiVE®, indywidualnie dopasowanie rozwiązania cyfrowe CAD/CAM – łączniki ATLANTIS™, ATLANTIS ISUS (mosty) oraz produkty do regeneracji kości i tkanek SYMBIOS®.

DENTSPLY SIRONA Implants to profesjonalne i sprawdzone rozwiązania oraz przewidywalne i długotrwałe efekty leczenia. Tym samym DENTSPLY Implants przywraca jakość życia pacjentom.

Dentsply Sirona Implants zostało „PARTNEREM STRATEGICZNYM i NAUKOWYM” Stowarzyszenia Implant Masters Poland jesienią 2015 roku. Umowa pomiędzy firmą, będącą jednym z liderów rynku implantologicznego a Stowarzyszeniem Implant Masters Poland – organizacją non-profit, ma charakter strategiczny i długofalowy. W ramach tej umowy obaj partnerzy udzielą sobie wsparcia w zakresie: promocji, edukacji, badań i organizacji wspólnych wydarzeń, dotyczących promocji zdrowia jamy ustnej oraz tzw. „dobrej implantologii ” w Polsce . Od momentu wejścia w życie umowy obie strony na zasadzie wzajemności zobowiązały się do wyszczególniania logotypu swojego „Partnera Strategicznego” w swoich mediach elektronicznych (m.in. na stronie www, profilu Facebook itp.) oraz podczas organizowanych przez siebie eventów branżowych. Firma Dentsply Implants uzyskała tym samym prawo posługiwania się tytułem Partnera Strategicznego i Naukowego Implant Masters Poland we wszelkich prowadzonych przez siebie działaniach marketingowych.