Członkowie IMP w mediach krajowych i zagranicznych

Jak każdej jesieni przeżywamy prawdziwy wysyp nowych, interesujących publikacji i relacji z ważnych wydarzeń w naszej branży. Tym bardziej cieszy, że tak wiele notuje się na tym polu aktywności naszego stowarzyszenia i jego członków.

Najnowszy numer Implants – international magazine of oral implantology (wydanie polskie), zawiera bardzo obszerną i niezwykle interesującą publikację pt. „Kompleksowa terapia stomatologiczna z zastosowaniem CBCT, technik augmentacyjnych i CAD/CAM”. Autorami tego artykuły są nasi koledzy: dr Marek Adwent MSc oraz dr Tomasz Śmigiel MSc oraz tech.dent. Jakub Szymaniak z RS Team (nasz partner). Sildeshow z tej publikacji poniżej.

W tym samym wydawnictwie znajduje się również relacja z nowatorskiego wydarzenia imjantologicznego, które miało miejsce w Warszawie na wiosnę tego roku. W tym bardzo skomplikowanym i nowoczesnym badaniu klinicznym, którego jednym z animatorów był dr Krzysztof Chmielewski MSc wzięli udział m.in.: dr Magdalena Żywicka MSc, dr Marek Adwent MSc, dr Sebastian Gibiec MSc, dr Witold Kuroczko MSc, dr Paweł Namysłowski MSc, dr Dariusz Niesiobędzki MSc (którego placówka udzieliła gościny programowi) i dr Janusz Skrzypczyński MSc,

Co bardzo nas cieszy, podobna relacja została umieszczona w międzynarodowym wydawnictwie implantologicznym STARGET, czytaj więcej: http://starget.straumann.com/products-and-solutions/dental-prosthetics/poland-surgical-event-more-than-27-edentulous-jaws-restored-in-4-days-straumann-pro-arch-bone-level-tapered-implant/

Warto też odnotować informację o całostronicowej informacji o konferencji Meet The Master, która ukazała się w czasopiśmie IMPLANTOLOGIA STOMATOLOGICZNA, która jest partenrem medialnym naszej konferencji.