Czym jest Implant Masters Poland?

Nasze stowarzyszenie skupia doświadczonych lekarzy implantologów, którzy ukończyli studia podyplomowe na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem – jako pierwsi w Polsce. Członkostwo w naszym stowarzyszeniu to szansa na wymianę wiedzy i doświadczeń z najlepszymi specjalistami w dziedzinie implantologii, a także dostęp do cennych szkoleń i konferencji. Jeśli jesteś lekarzem implantologiem i chcesz dołączyć do naszej społeczności, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i kontaktu z nami.

Dołącz do najlepszych specjalistów z całej Polski

Wzbogacamy naszą wiedzę i doświadczenie dla naszych pacjentów

Konferencje

MTM Study Club III – Novotel Hotel Warszawa

Niech te chwile zostaną z nami na zawsze! Dzielimy się z Wami pamiątką z naszego ostatniego wydarzenia! To było wyjątkowe spotkanie pełne inspiracji, nauki i niezapomnianych chwil spędzonych razem! Dziękujemy wszystkim prelegentom za ich pasję i wiedzę oraz Wam, drodzy uczestnicy, za tworzenie niepowtarzalnej atmosfery! Ogromna dawka wiedzy, którą podzielili się: Dr n.med. Andrzej Szwarczyński

Czytaj więcej »
Konferencje

Relacja z kongresu Meet The Master 8

Najważniejszy moment tego roku, czyli Meet The Master 8 za nami! Dzięki naszej wyjątkowej dr Carole Leconte z Paryża był dzień pełen ogromu praktycznej wiedzy. Dodatkowo odbył się kapitalny wykład dr Adama Nowickiego! Chcielibyśmy podziękować wszystkim za niezapomniane chwile pełne inspiracji, edukacji i pasji do stomatologii!

Czytaj więcej »
Konferencje

MTM Study Club – Novotel Hotel Warszawa

Za nami druga edycja MTM Study Club II, która odbyła się 01.04.2023 r. w Warszawie. W augmentacyjną podróż zabrał Nas wspaniały wykładowca dr Marek Adwent wygłaszając wykład o technikach augmentacyjnych i zarządzaniu polem pooperacyjnym. Dziękujemy Naszym Partnerom za bycie w tym dniu z nami Global D Poland, Quadrostom, Pro-Trate. Dzięki Wam to był niezwykły dzień.

Czytaj więcej »

Social Media

Nasze publikacje

Nadchodzące wydarzenia:

MEET THE MASTER 9

Prof. Serhat’a Aslan’a będzie Masterem na nadchodzącej konferencji Meet the Master 9! 
 
Prof. Aslan to wybitny periodontolog, znany ze swojego doświadczenia, precyzji i pasji do stomatologii. W poniższym filmie możesz zobaczyć niesamowity efekt zabiegu. To tylko potwierdza – prof. Aslan potrafi zdziałać prawdziwe cuda!
 
Dołącz do naszego newslettera, aby być na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco.

Prawidłowo wpisałeś się na listę Newsletterową Ops! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Chcesz dołączyć do grona Implant Masters Poland?

Dołącz do elitarnego grona. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.