Czym jest Implant Masters Poland?

Nasze stowarzyszenie skupia doświadczonych lekarzy implantologów, którzy ukończyli studia podyplomowe na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem – jako pierwsi w Polsce. Członkostwo w naszym stowarzyszeniu to szansa na wymianę wiedzy i doświadczeń z najlepszymi specjalistami w dziedzinie implantologii, a także dostęp do cennych szkoleń i konferencji. Jeśli jesteś lekarzem implantologiem i chcesz dołączyć do naszej społeczności, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i kontaktu z nami.

Dołącz do najlepszych specjalistów z całej Polski

Wzbogacamy naszą wiedzę i doświadczenie dla naszych pacjentów

Konferencje

MTM Study Club – Novotel Hotel Warszawa

Za nami druga edycja MTM Study Club II, która odbyła się 01.04.2023 r. w Warszawie. W augmentacyjną podróż zabrał Nas wspaniały wykładowca dr Marek Adwent wygłaszając wykład o technikach augmentacyjnych i zarządzaniu polem pooperacyjnym. Dziękujemy Naszym Partnerom za bycie w tym dniu z nami Global D Poland, Quadrostom, Pro-Trate. Dzięki Wam to był niezwykły dzień.

Czytaj więcej »
Konferencje

Relacja z kongresu Meet The Master 7

Za nami siódma edycja konferencji Meet the Master w roli głównej z fenomenalnym Marco Degidi. Dziś w perspektywy kilku dni możemy powiedzieć, że było to absolutnie kapitalne wydarzenie na każdej z płaszczyzn. Naukowo, nasz wykładowca główny zachwycił i potwierdził swoją klasę i zainspirował wielu z nas swoim podejściem. Bogate doświadczenie kliniczne, prezentacja, przypadki — wszystko

Czytaj więcej »
Zjazd stowarzyszenia

XVI Zjazd Członków Stowarzyszenia Implant Masters Poland

W dniach 10 – 12 czerwca 2022 roku odbył się XVI Zjazd Członków Stowarzyszenia Implant Masters Poland. W sobotę i niedzielę (11 – 12 czerwca) odbyły się wykłady o tematyce współpracy specjalistów ortodonta-protetyk-implantolog, które poprowadzili dr Aleksandra Gabren – Syller oraz dr Walery Tarnawski. Tematem przewodniego wykładu było „Zastosowanie laserów Er:YAG i Nd:YAG w zabiegach

Czytaj więcej »

Social Media

Nasze publikacje

Nadchodzące wydarzenia:

MEET THE MASTER 8

DR CARLOE LECONTE

Wybitny klinicysta Dr Carole Leconte z całodziennym masterskim wykładem na ósmej edycji Konferencji IMPLANT MASTERS POLAND.

Uznawana przez jedną z najbardziej inspirujących klinicystów nowego pokolenia Carole Leconte jest absolwentką Uniwersytetu w Tuluzie we Francji, który ukończyła w 1999 roku. W 2001 roku uzyskała wyróżnienie tego Uniwersytetu.
Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii oraz zaawansowanych pracach estetycznych.

Jest również uznanym wykładowcą na arenie międzynarodowej (SAPO implant, SNIF, ADF, SFPIO (Paryż), CURAIO (Lion), SFPIO (Paryż, Rennes), IMCI (Paryż), Miami School Institute (Lizbona). Dr Carole jest profesorem wizytujący programu European University Degree of Implantology w Casablance oraz programu National University Degree w Corte, Evry, Créteil, szpital Salpétrière, szpital Saint-Joseph. Od 2005 roku prowadzi w Paryżu własną, ekskluzywną praktykę implantologiczną.

Jak zawsze istotą naszej Konferencji jest aktualizacja absolutnie najnowszej wiedzy i zagadnień w zakresie terapii implantologicznej przedstawionej bezpośrednio przez największe, światowe  autorytety. 

Zapisz się do Newslettera

Podaj swój adres email i bądź na bieżąco.

Prawidłowo wpisałeś się na listę Newsletterową Ops! Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Chcesz dołączyć do grona Implant Masters Poland?

Dołącz do elitarnego grona. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.