Dr Hubert Kardach, DDS

Centrum Stomatologii Szpital Św. Wojciecha

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 114, 61-114 Poznań

Telefon: 61 62 33 495

E-mail: stomatologia@szpitalswwojciecha.pl

WWW: http://www.szpitalswwojciecha.pl

Absolwent wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje jako asystent w Klinice Wad Rozwojowych Twarzy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autor publikacji naukowych z zakresu ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Aktualnie w trakcie realizacji programu specjalizacji z dziedziny periodontologii. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Uczestnik zagranicznych staży, m. in. Birmingham Dental School, UK.

Z zakresu stomatologii szczególnie interesuje się periodontologią, okluzją oraz implantoprotetyką, co pozwala urzeczywistniać marzenia Pacjentów o pięknym, szerokim i nieskrępowanym uśmiechu.

Szczególny nacisk kładzie na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i postępowaniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Świeże spojrzenie i nowoczesne metody leczenia zawdzięcza licznym kursom, konferencjom oraz sympozjom naukowym, w których regularnie uczestniczy.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?