Metamorfozy Claudii

Metamorfozy - implantyMetamorfozy Claudii to program rewitalizacji kobiecego wyglądu, inspirujący tysiące kobiet w naszym kraju. To sposób prezentacji, zaplanowanego i stopniowo wdrażanego procesu odnowy wizerunkowej jakiemu poddanych jest 6 pań. To jednym zdaniem metoda wizualizacji pomysłu jak najlepiej dbać o swoją urodę i stylizację tak, aby wyglądać olśniewająco bez względu na wiek czy wagę.

Akcja jest również metodą edukowanie kobiet w zakresie dbania o swoje zdrowie i urodę, ze szczególnym naciskiem na dodawanie im wiary w walce o „nową siebie”.

Jednym z kluczowych aspektów każdej z metamorfoz jest terapia stomatologiczna, mająca na celu wyeliminowanie deficytów zdrowotnych jamy ustnej przy jednoczesnej dbałości o olśniewającą przemianę uśmiechu pacjentki. W zeszłym roku stomatologicznym partnerem merytorycznym całej akcji był v-ce prezes stowarzyszenia – dr Tomasz Śmigiel M.Sc., który wspólnie z innymi lekarzami swojej placówki oraz przy chirurgicznym wsparciu dr Marka Adwenta M.Sc., z sukcesem przeprowadził wszystkie 6 metamorfoz.

W tegorocznej akcji stomatologicznym partnerem akcji jest nasze stowarzyszenie a wszystkie metamorfozy zostaną merytorycznie przeprowadzone przez 6 lekarskich par, stworzonych przez członków naszego stowarzyszenia. Będą to metamorfozy kobiet w różnym wieku, na różnych etapach życia, które łączy jedno: zostały mocno doświadczone przez życie, pokonały problemy, a teraz czeka je nagroda – metamorfoza ich wizerunku, w tym zwłaszcza metamorfoza uśmiechu, zapewniona przez naszych specjalistów.