Metamorfozy Claudii

Metamorfozy Claudii to program rewitalizacji kobiecego wyglądu, inspirujący tysiące kobiet w naszym kraju. To sposób prezentacji, zaplanowanego i stopniowo wdrażanego procesu odnowy wizerunkowej jakiemu poddanych jest 6 pań. To jednym zdaniem metoda wizualizacji pomysłu jak najlepiej dbać o swoją urodę i stylizację tak, aby wyglądać olśniewająco bez względu na wiek czy wagę.

Akcja jest również metodą edukowanie kobiet w zakresie dbania o swoje zdrowie i urodę, ze szczególnym naciskiem na dodawanie im wiary w walce o „nową siebie”.

Jednym z kluczowych aspektów każdej z metamorfoz jest terapia stomatologiczna, mająca na celu wyeliminowanie deficytów zdrowotnych jamy ustnej przy jednoczesnej dbałości o olśniewającą przemianę uśmiechu pacjentki. W 2016 roku stomatologicznym partnerem merytorycznym całej akcji był v-ce prezes stowarzyszenia – dr Tomasz Śmigiel M.Sc., który wspólnie z innymi lekarzami swojej placówki oraz przy chirurgicznym wsparciu dr Marka Adwenta M.Sc., z sukcesem przeprowadził wszystkie 6 metamorfoz.

W 2017 roku stomatologicznym partnerem akcji było nasze stowarzyszenie a wszystkie metamorfozy zostały merytorycznie przeprowadzone przez 6 lekarskich par, stworzonych przez członków naszego stowarzyszenia. Były to metamorfozy kobiet w różnym wieku, na różnych etapach życia, które łączy jedno: zostały mocno doświadczone przez życie, pokonały problemy, a dzięki temu wydarzeniu czeka je nagroda – metamorfoza ich wizerunku, w tym zwłaszcza metamorfoza uśmiechu, zapewniona przez naszych specjalistów.

Zobacz relację

Metamorfozy Claudii 2017 - przypadek szósty

Czasami zaniechanie leczenia stomatologicznego ma swoje uzasadnienie społeczne lub ekonomiczne. Jednak Pani Anna jest świadomą swojego statusu prawniczką, która potrzebowała dodatkowego impulsu aby zmienić swój wizerunek.

Stomatologiczna opieka lekarska:

Metamorfozy Claudii 2017 - przypadek piąty

Ciemny kolor szkliwa, próchnica oraz brak jednego zęba to podstawowe problemy, z którymi borykała się pani Agnieszka. Pierwszy etap obejmował mikroskopowe leczenie kanałowe oraz usunięcie próchnicy, a także wszczepienie implantu w miejscu brakującego zęba. Zabiegi te przygotowały grunt pod kolejne etapy estetycznej odbudowy uśmiechu.

Stomatologiczna opieka lekarska:

  • dr Jerzy Mazurec, DDS, M.Sc.

Zobacz relację