Dr Tomasz Śmigiel MSc zaproszony na Invisalign EU Aesthetic Advisory Board

Invisalign EU Aesthetic Advisory Board to spotkanie wybranych liderów opinii, po jednym ze wszystkich europejskich krajów. Mamy niezwykłą przyjemność poinformować, że Polskę w Stockholmie w dniu 16 czerwca 2016 roku będzie reprezentować nasz kolega ze stowarzyszenia, v-ce prezes zarządu – dr Tomasz Śmigiel MSc.

Głównym celem tego bardzo prestiżowego spotkania, któremu patronuje organizacyjnie Align Technology, jest dyskusja dotycząca przyszłości jaka rysuje się przed cyfrową somatologią. Stąd formuła tego spotkania aby wybrani liderzy opinii ze wszystkich krajów europejskich podzielili się swoją, wiedzą i doświadczeniem w celu zobrazowania oczekiwań i możliwości, które będą wyznaczały kierunek i kształt rozwoju stomatologii w najbliższych latach. Podczas tego spotkania, jego uczestnicy będą też mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w Invisalign® system i iTero® z jego rozwiązaniami skanującymi.

„Uważamy, że wiedza i doświadczenie kluczowych liderów opinii w Europie będzie kluczowym czynnikiem w budowaniu przyszłości stomatologii estetycznej i bardzo cennym wkładem do dalszego rozwoju stomatologi cyfrowej.”

– czytamy w komunikacie, wydanym przez organizatorów.