Dr Elwira Urban-Kosela, DDS, M.Sc.

Klinika Implantologiczno-Ortodontyczna Royal Dent

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Leszczyńskiego 5, 50-078 Wrocław

Telefon: 606 390 908

E-mail: royaldent@royaldent.pl

WWW: www.royaldent.pl

Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej, jest specjalistą w zakresie chirurgii stomatologicznej. Od początku swojej praktyki stomatologicznej interesuje się implantologią. W swojej praktyce stale poszerza wiedzę z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej, stąd ukończonych szereg kursów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii , Niemczech, Włoszech i w Polsce.

W 2009 r. ukończyła CURRICULUM OF ORAL IMPLANTOLOGY na Uniwersytecie im. J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, zakończony certyfikatem poświadczającym umiejętności implantologa.
W październiku 2012 r. uzyskała tytuł Master of Science (M.Sc.) in Oral Implantology, jako wynik ukończenia studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. J. W. Goethego w Niemczech.
W codziennej praktyce szczególny nacisk kładzie na dokładną diagnostykę /w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia obrazowania trójwymiarowego 3D/ precyzje wykonania i bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegów.
Dzięki posiadanym umiejętnościom może stasować różne systemy implantów, które stanowią najlepszą bazę pod estetyczną i funkcjonalną protetykę.
Dr Elwira Urban–Kosela prowadzi prywatną praktykę, gdzie w Klinice Royal Dent kieruje zespołem implantologicznym złożonym z doświadczonych lekarzy i instrumentariuszek.
Zespół specjalistów w Klinice Royal Dent zapewnia najwyższy standard w obsłudze pacjenta. Gwarantuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla Pacjentów w każdym wieku. Referencje Kliniki to tysiące Pacjentów, którzy skorzystali z usług w ciągu 20 lat praktyki.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?