Dr Jacek Łupicki, DDS

Łupicki Dental Clinic

Lokalizacja

Informacje

Adres: Al. Jana Pawła II 15 D, 37-450 Stalowa Wola

Telefon: +48 15 842 40 85

E-mail: stomatologia@go3.pl

WWW: https://lupickidentalclinic.pl/

Dr Jacek Łupicki, DDS

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu wydział Lekarski Stomatologiczny, ukończony w 1991r.

W 1995r. uzyskał specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W 2009r. ukończył Curriculum Uniwesytet Frankfurt am Main uzyskując certyfikat implantologa. Członek OSiS i Europejskiego Stowarzyszenia Osteointegracji EAO, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego PTS, właściciel autoryzowanego gabinetu implantologicznego. Od kilku lat uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu implantologii : Paryż, Berlin,Londyn,Zurich,Frankfurt nad Menem,Wiedeń.

Od 1997 r. praca w kilku systemach implantologicznych renomowanych firm: Dentsply Friadent (implanty niemieckie), Implant Direct LLC (implanty amerykańskie), Branemark System, Nobel Replace (implanty szwedzkie). Stanowi również uznany autorytet w dziedzinie endodoncji , chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Podczas 6 Międzynarodowego Kongresu CAMLOG 2016, wygłosił prelekcję pt. „Kompleksowe podejście do planowanego leczenia stomatologicznego w powiązaniu z centralną relacją”. Kongres ten, jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie implantologii, który organizowany jest co dwa lata w różnych miejscach na świecie.

W 2016 roku na Florydzie w USA, ukończył 2-letni cykl szkoleń z okluzji u prof. Petera Dawson’a. Planowanie leczenia tą metodą polega na ustaleniu prawidłowej realcji między zębami szczęki i żuchwy. Pomaga również zdiagnozować występowanie tzw. choroby okluzyjnej. Schorzenie to objawia się nieprawidłowym kontaktem między zębami w zgryzie, którego następstwem jest zaburzona praca stawów skroniowo-żuchowowych oraz napięcia mięśni.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?