Dr Magdalena Pawelczyk-Madalińska DDS, M.Sc.

FAN-DENT

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Juliusza Słowackiego 71/2, 80-257 Gdańsk

Telefon: 58 5223040

E-mail: m.m.fandent@gmail.com

WWW: https://fan-dent.pl/

Dr Magdalena Pawelczyk-Madalińska DDS, M.Sc.

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie GUM-ed) i państwowym Universita Degli Studi di Genova we Włoszech na wydziale Laser Dentistry. Jest bardzo wnikliwym i zaangażowanym w proces leczenia pacjenta lekarzem. Posiada specjalizacje z zakresu periodontologii (leczenie paradontozy i chorób błon śluzowych jamy ustnej), stomatologii ogólnej oraz implantologii przyznawaną w niemieckim trybie specjalizacyjnym w dziedzinie chirurgii i protetyki implantologicznej (WOLFGANG GOETHE UNIWERSITET IN FRANKFURT).

Zajmuje się:

  • nowoczesnym, opartym na medical base, holistycznym leczeniem paradontozy,
  • stomatologią estetyczną i protetyką,
  • implantologią,
  • pokrywaniem dziąsłem odsłoniętych korzeni zębów,
  • periodonto-chirurgią ortodontyczną oraz specjalistycznym leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej.

Dba o zadowolenie i komfortowy dla pacjenta przebieg wizyt. Autorka licznych prac naukowych, publikacji w specjalistycznych czasopismach stomatologicznych, autorskich szkoleń podyplomowych dla lekarzy stomatologów prowadzonych w kraju i za granicą. Czynny uczestnik wielu konferencji i kursów naukowych w Polsce, Austrii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Rosji i Chinach. Konsultant naukowy i ekspert przy projektach rozwojowych kilku zagranicznych koncernów o profilu medyczno-dentystycznym.

Aktywny członek (IAP) International Academy of Periodontology, Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE od 2005 r., DGOI (German Society of Oral Implantology) oraz PSI Polskiego Towarzystwa Implantologicznego.

Od samego początku współpracuje z Fundacją ,,Z uśmiechem przez życie” prowadząc szkolenia dla lekarzy propagujące profilaktykę przeciwnowotworową. Lubi dobrą książkę, muzykę, jogę, taniec i podróże.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?