Dr Marcin Bogurski, DDS

Gabinet Bogurscy

Lokalizacja

Informacje

Adres: Koszalin, ul. Boczna 11

Telefon: 94 346 45 55

E-mail: rejestracja@bogurscy.pl

WWW: https://gabinetbogurscy.pl/

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego . Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Protetyki GUM oraz wykładowca Dentsply Sirona Implants

Nietuzinkowy, pomysłowy i piekielnie pracowity – takimi słowami najczęściej określają go współpracownicy. Pacjenci zwracają zaś uwagę na jego profesjonalizm, dokładność i szybkość działania.

Dr Marcin jest synem Ryszarda Bogurskiego, cenionego koszalińskiego lekarza, pioniera prywatnej praktyki dentystycznej w Koszalinie. Podobnie jak ojciec, Marcin Bogurski postanowił zostać stomatologiem, dlatego ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Z macierzystą uczelnią związał się na 6 lat (1997 – 2003), gdzie był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Protetyki  Stomatologicznej.
W 2000 roku dr Marcin Bogurski powrócił do Koszalina i rozpoczął pracę w prywatnym gabinecie.

Od początku stawiał na rozwój swoich umiejętności oraz stałe powiększanie oferty gabinetu. Dlatego jako jeden z pierwszych w Koszalinie w 2000 roku postawił na wykorzystanie mikroskopu do leczenia endodontycznego, następnie rozbudował gabinet o własne laboratorium, pracujące cyfrowo, w nowoczesnych technikach CEREC oraz CEREC InLab. Podstawą pracy jest również narzędzie DSD, służące do komputerowej wizualizacji efektów leczenia.

Stale aktywnie uczestniczy w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach z zakresu implantologii i medycyny estetycznej. Jego kompetencje zawodowe potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty zdobyte, m.in. na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem (Niemcy) czy na Uniwersytecie Północnej Karoliny (USA).

Jako jeden z pierwszych w Polsce zajął się implantologią sterowaną komputerowo. Jest wykładowcą Dentsply Sirona Implants i ambasadorem systemu Acuris w Polsce.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?