Dr n. med. Michał Nawrocki, DDS , M.Sc.

Nawrocki Clinic

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul, Czarny Dwór 10/34, 80-365 Gdańsk

Telefon: 501 143 042

E-mail: rejestracja@nawrockiclinic.com

WWW: http://nawrockiclinic.com/

Lek.stom. Michał Nawrocki – właściciel NAWROCKI CLINIC, jednej z najbardziej nowoczesnych Klinik Stomatologicznych na Pomorzu.

W 1998 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Od roku 1999 pracował jako asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej. Zyskał tam uznanie jako rzetelny i sprawdzony lekarz.

Już w  2001 otworzył swoją własną praktykę stomatologiczną lekarzstomatolog.com, którą w 2015 roku wraz z żoną Agnieszką Dojlidko-Nawrocką przekształcili w Klinikę Nawrocki Clinic.

Dr Michał Nawrocki od samego początku w swej praktyce stomatologicznej wprowadza najnowsze technologie i najwyższe standardy leczenia. Od 2013 roku korzysta z  systemu Sirona CAD/CAM – CEREC, a w 2016 roku w Nawrocki Clinic pojawił się Laser Fotona LightWalker, który na co dzień wykorzystywany jest przy zabiegach stomatologicznych.

W 2016 roku, jako pierwszy Polak rozpoczął Studia Podyplomowe: Master of Science in Lasers in Dentistry) na Uniwersytecie RWTH University w Aachen.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach oraz zaawansowanych szkoleniach dla lekarzy stomatologów nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

W roku 2009 otrzymał Certyfikat Implantologii (Certificate of Implantology) przyznawany przez prestiżowy niemiecki Uniwersytet Goethe University we Frankfurcie. W latach 2015-2016 brał udział w programie zatytułowanym MPI Implant Prosthodontic, odbywający się w Instytucie Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na University of North Carolina w mieście Chapel Hill. W lutym 2018 roku uczestniczył w szkoleniu Prof. Dr. F. Khourego: „Augmentation procedures: bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery”.

Specjalizuje się w leczeniu implantoprotetycznym, zastosowaniu laserów w stomatologii oraz w zaawansowanych technikach postępowania cyfrowego w leczeniu stomatologicznym – Digital Smile Design, technologii CAD CAM oraz nawigacji komputerowej w planowaniu leczenia implantologicznego – Simplant.

Jego obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że jest On specjalistą, który zapraszany jest do prowadzenia warsztatów, szkoleń oraz wykładów na największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach z branży stomatologicznej w kraju i zagranicą takich jak: Międzynarodowy Kongres Ankylos w Berlinie, Kongres Dentsply Sirona Worlds Summit w Nicei czy 7th Symposium:Lasers in Medicine and Surgery w Kranjska Gora na Słowenii.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?