Dr Monika Ziemianek, DDS, M.Sc, DICOI

SELARL Cabinet Dentaire du dr Ziemianek

Lokalizacja

Informacje

Adres: 6 Prom. Saint-Leufroy, 92150 Suresnes, Francja

Telefon: +33 1 45 06 11 03

E-mail: cabdent.ziemianek@gmail.com

WWW:

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2010r.).
W latach 2012-2016 odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie.

Swoją przygodę z implantologią rozpoczęła odbywając szkolenie „Curriculum Implantologii Małoinwazyjnej” w College of Dental Medicine Duda Clinic. W październiku 2022 r. uzyskała tytuł Master of Science (M.Sc.) in Oral Implantology, jako wynik ukończenia studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. J. W. Goethego w Niemczech. W tym samym czasie uzyskała dwa tytuły : Fellowship (FICOI)  i Diplomate (DICOI)  amerykańskiego towarzystwa International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Obecnie w trakcie programu Master of Science in Periodontology na Uniwersytecie w Aachen (Niemcy).

Od 2018 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczna we Francji (Suresnes), kładąc szczególny nacisk na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i postępowaniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Stale poszerza wiedzę z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej i periodontologii uczestnicząc w szkoleniach i kongresach naukowych w Niemczech, Austrii, Danii, Włoszech, Węgrzech, USA i Francji.

Konsultant Medyczny i Key Opinion Leader marki BEGO Implant System France.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?