Dr n. med. Paweł Namysłowski, PhD, M.Sc.

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Implantologiczna Namysłowscy

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Kozielska 10/1, 40-076 Katowice

Telefon: 608 207 795

E-mail: biuro@namyslowscy.pl

WWW: www.namyslowscy.pl

Ukończył studia medyczne na Oddziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Następnie odbył staż zawodowy w Katedrze i Zakładzie Protetyki wspomnianej akademii medycznej (1999–2003). Po jego ukończeniu pracował jako asystent Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚLAM.

W 2002 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem dysfunkcji układu ruchowego narządu życia, czego efektem było klika publikacji naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

W 2004 roku ukończył pierwszą w Polsce edycję Curriculum Implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego a następnie uzyskał status Fellow.

W 2007 roku uzyskał tytuł Ekspert in Oral Implantology przyznany przez największą na świecie organizację implantologiczną – DGOI. Diplomate in Oral Implantology ICOI (International Congress of Oral Implantologists).

W 2009 roku ukończył z powodzeniem prestiżowe szkolenie implantologiczne na Uniwersytecie J.W Goethe we Frankfurcie nad Menem. Następnie podjął studia podyplomowe na tymże Uniwersytecie, których tematem było leczenie z zastosowaniem implantów zębowych.

Studia te ukończył w 2012 broniąc pracę dyplomową z zakresu implantologii na tymże uniwersytecie, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology. ( M.Sc.)

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?