Dr Paweł Szczepaniak, DDS

Szczepaniak Stomatologia

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Batorego 68, 43-100 Tychy

Telefon: 696 08 20 35

E-mail: szczepaniakstomatologia@gmail.com

WWW: https://szczepaniakstomatologia.pl/

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz staż specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej na Katedrze Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej. Jest specjalistą w chirurgii i implantologii stomatologicznej, a jego umiejętności potwierdzają międzynarodowe certyfikaty wydawane przez International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI).

Uczestniczył w szkoleniu podyplomowym w zakresie implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem. Ukończył prestiżowy podyplomowy program w zakresie implantoprotetyki i protetyki stomatologicznej Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon de la Plana w Hiszpanii afiliowany przez Uniwersytet Północnej Karoliny Chapel Hill w USA. Brał udział w szkoleniu dotyczącym rehabilitacji narządu żucia zgodnym z wytycznymi amerykańskiej szkoły okluzji Kois Center w Seatlle prowadzonym przez mentora Kois Center Jacka Głębockiego. Uczestnik szkolenia prowadzonego przez Marco Degidi dotyczącego natychmiastowego obciążenia implantów z zastosowaniem technologii szynowania wszczepów metodą WeldOne.

Jest autorem artykułów opublikowanych w literaturze naukowej. Zajmuję się specjalistycznym tłumaczeniem ustnym i pisemnym w dziedzinie stomatologii. Brał udział m.in. w tłumaczeniu polskiego wydania „Implantologii stomatologicznej” Micheal’a S.Block’a pod redakcją dr. n. med. Mariusza Dudy.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?