Dr Witold Kuroczko, DDS, M.Sc.

Dental Clinic

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Starowiejska 7, 22-400 Zamość

Telefon: 601 520 606

E-mail: recepcja@kuroczko.pl

WWW: www.kuroczko.pl

[sg_popup id=”20″ event=”onload”][/sg_popup]Lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii
Ukończył wydział lekarski, oddział stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Ukierunkowując swoje zainteresowania zawodowe na stomatologię odtwórczą, chirurgię i implantologię, odbył szereg staży klinicznych i kursów na uniwersytetach w Polsce i za granicą. Uzyskał w 1996 roku pierwszy stopień, a następnie w 2003 roku drugi stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej (DDS).

W 2009 roku po ukończeniu Curiculum of Oral Implantology na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem rozpoczął 2-letnie studia podyplomowe – Master of Oral Implantology. Równolegle ze studiami w Frankfurcie rozpoczął i ukończył indywidualny program Master Courses in Implant Dentistry na uniwersytetach w Bernie, Los Angeles, Nowym Yorku, Londynie i Kopenhadze.
W roku 2012 obronił pracę dyplomową z zakresu implantologii uzyskując tytuł: Master of Science in Oral Implantology (M.Sc.).
Na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie otworzył przewód doktorski z zakresu chirurgii stomatologicznej.
Od 2010r. jest studentem prestiżowej Akademii J.Koisa w Seattle USA.
Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych AAP (American Akademy of Periodontology), Akademy Pierre Fauchard, EAO (European Association of Osseointegration), ITI (International Team for Implantology), PASE (Polska Akademia Stomatologii Estetycznej). Uczestniczy w ich dorocznych spotkaniach naukowych i kongresach.
Od 18 lat prowadzi grupową prywatną praktykę stomatologiczną Dental Clinic w Zamościu , zajmującą się stomatologią interdyscyplinarną. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii i protetyce. Główne zainteresowania zawodowe to zabiegi regeneracyjne tkanki kostnej i dziąseł umożliwiające uzyskanie zadawalającego efektu estetycznego w skomplikowanych warunkach anatomicznych.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?