Dr Agnieszka Nieścieronek, DDS

Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii DENTAL CARE

Lokalizacja

Informacje

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 185, 43-300 Bielsko-Biała

Telefon: 33 475 62 47

E-mail: an@dental-care.pl

WWW: http://www.dental-care.pl

Wykształcenie:

  • Absolwentka Oddziału Stomatologicznego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów 4-krotnie nagradzana Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce. Działaczka w kole chirurgicznym przy Katedrze Chirurgii Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie.
  • W 2012 roku ukończyła Wyższą Szkołę Biznesu National Louis University w Nowym Sączu broniąc tytuł magistra ekonomii pracą dyplomową : ,, Ocena oraz określenie możliwości poprawy jakości obsługi Klienta i realizowanych procesów poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi usprawniających proces zarządzania na przykładzie NZOZ Dental Care”
  • W 2013 roku otrzymała certyfikat poświadczający umiejętności implantologa jako uwieńczenie rocznego Curriculum Implantologicznego w Dental Skills Institute w Warszawie
  • Rok 2014 to dwukrotny wyjazd szkoleniowy do Esparza Training Institute w Bogocie w Kolumbii, 80h zabiegów chirurgicznych na żywo pozwoliło podnieść praktyczne kwalifikacje z zakresu implantologii, technik odtwórczych tkanek twardych oraz metod podnoszenia zatoki szczękowej potwierdzony certyfikatem umiejętności
  • W 2016 roku rozpoczęła studia podyplomowe Master of Oral Implantology na Uniwersytecie im. J.W. Goethego w Niemczech. W trakcie pisania pracy dyplomowej z ulubionego zabiegu augmentacyjnego – podniesienia zatoki szczękowej z jednoczesną implantacją przy zastosowaniu membran prf jako jedynego materiału kościozastępczego.

Zawodowo:

Moją największą pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odbudowy uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Zastosowanie implantów daje mi szansę na pełną rehabilitację jamy ustnej pacjenta, pozwala przywrócić funkcjonalność utraconych zębów, daje poczucie komfortu i przywraca radość życia. Staram się łączyć profesjonalność chirurga z usposobieniem kobiety, aby zabiegi przeprowadzone były w jak najbardziej atraumatyczny sposób, a efekty chirurgicznych zabiegów jak najbardziej estetyczne i przewidywalne. Dlatego doceniam pracę w powiększeniu, którą wykorzystuję w mikrochirurgii tkanek miękkich jamy ustnej.

Największą satysfakcją daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogła komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to inspiruje mnie na co dzień do działania, daje siłę do systematycznego rozwoju swoich umiejętności implantologicznych na licznych szkoleniach, sympozjach i międzynarodowych kongresach, ucząc się od najlepszych.

Właścicielka Kliniki Stomatologii Estetycznej i Implantologii Dental Care w Bielsku-Białej i w Żywcu. Od 11 lat łączy dwie pasje: stomatologię i ekonomię, prowadzi nowoczesne gabinety stomatologiczne, w których olbrzymi nacisk kładziony jest na wysoki standard obsługi pacjenta oraz kompleksowe leczenie stomatologiczne. Siłą Dental Care jest zespół, w którym każdy traktuje swój zawód jako powołanie – praca z ludźmi sprawia nam ogromną satysfakcję, dlatego angażujemy się całym sercem w interdyscyplinarny proces leczenia naszych pacjentów.

Prywatnie:

Mama trójki dzieci, w wolnych chwilach skrzypaczka, góromaniaczka, podróżniczka i miłośniczka sportów wodnych

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?