VIII zjazd Implant Masters Poland – zapowiedź

Już po raz ósmy spotykają się na wspólnym zjeździe członkowie stowarzyszenia Implant Masters Poland. Spotkanie wiosenne to zawsze czas podsumowań, ciekawych szkoleń, prezentacji i nieco luźniejszej atmosfery podczas korzystania z regionalnych atrakcji. W tym roku spotkanie, którego najważniejszą częścią jest Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, będzie w dużej mierze poświęcone stomatologii cyfrowej. Nie ma odwrotu od nowoczesnej, komputerowo wspomaganej technologii. Rozumiemy to doskonale i właśnie dlatego nasze stowarzyszenie wspierają takie firmy jak RS-Team czy 3shape, liderzy stomatologii cyfrowej w Polsce.

Nigdy nie zapominamy o atrakcjach regionalnych. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że firma Lelek Audi Centrum Gliwice wsparła również i tą, ważną dla nas aktywność.

18-21 maja 2017, Katowice – organizatorami tego zjazdu są nasi koledzy z Górnego Śląska: dr Tomasz Śmigiel M.Sc., dr Paweł Namysłowski M.Sc. oraz dr Marek Adwent M.Sc.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi tego wydarzenia, relacją z którego na pewno podzielimy się również w naszych mediach elektronicznych.