MTM Study Club – Holiday Inn Warszawa

9-tego kwietnia 2022 roku w Warszawie odbył się Study Club na którym mieliśmy przyjemność słuchać niezwykłego wykładowcy Doktora Radosława Jadacha.

Poziom wykładu, wiedza, którą podzielił się z nami Doktor to była niezwykła podróż po wielu aspektach chirurgii oraz implantologii. Wiele zabiegów które standardowo wykonujemy w swoich praktykach zostały przedstawione w nowym świetle. Pozwoliło nam to wyciągnąć interesujące wnioski, jeżeli chodzi o biologię, anatomię, farmakoterapię i podejście do planowania leczenia.

Gościnnie z wykładem pojawił się również Doktor Marek Adwent, który w trakcie swojej prelekcji opowiedział o tym jak unikać powikłań w implantoprotetyce.

Warto było tam być, wyjątkowe spotkanie, również ze względu na to, że wśród uczestników Study Clubu pojawili się także młodzi lekarze z którymi doświadczenia Mastersi chcą się dzielić wiedzą i długoletnim doświadczeniem. Wszystko to, aby stomatolodzy z krótszym stażem stawiali swoje pierwsze kroki w implantologii w sposób mądry i przemyślany, a przy tym unikali błędów wczesnego rozwoju w zawodzie implantologa.