Relacja z kongresu Meet The Master 7

Za nami siódma edycja konferencji Meet the Master w roli głównej z fenomenalnym Marco Degidi. Dziś w perspektywy kilku dni możemy powiedzieć, że było to absolutnie kapitalne wydarzenie na każdej z płaszczyzn.

Naukowo, nasz wykładowca główny zachwycił i potwierdził swoją klasę i zainspirował wielu z nas swoim podejściem. Bogate doświadczenie kliniczne, prezentacja, przypadki — wszystko na najwyższym poziomie. Dzień warsztatowy, poprzedzający wydarzenie, również spotkał się ze świetnym odbiorem. Bartosz Mulawa, Michał Nawrocki, Marek Adwent oraz Artur Ratynski, podzielili się swoją wiedzą kliniczną w bardzo praktycznym wydaniu i była to ogromna wartość dla uczestników Konferencji.

Nasze spotkanie po raz kolejny potwierdziło, że implantologia nadal się rozwija i potrzeba edukacji na tym polu jest wyraźna.

Z perspektywy towarzyskiej, mieliśmy okazję spotkać się z wieloma koleżankami i kolegami ze stowarzyszenia, ale również pojawiło się sporo osób, które mieliśmy okazję dopiero poznać. To bardzo cieszy!

Chcieliśmy również podziękować naszym sponsorom, bez Was nie bylibyśmy w stanie zorganizować wydarzenia na takim poziomie.

Partnerowi Strategicznemu – Platynowemu Konferencji, firmie Dentsply Sirona

Partnerowi Merytorycznemu Konferencji, firmie MEDIF

oraz pozostałym naszym partnerom:

– EMS
– Denon Dental
– BTL Polska Sp. z o.o.
– Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
– C.WITT
– 3Z
– Poldent
– Optident
– Poldent
– PRO-TRATE Sp. z o.o.