Wysokie Obcasy – wywiad z dr Magdaleną Żywicką MSc

W ostanim numerze z dnia 04.06.2016r. magazynu Wysokie Obcasy (weekendowa Gazeta Wyborcza) znajduje się obszerny wywiad z naszą koleżanką, członkinią-założycielką Implant Masters Poland – dr Magdaleną Żywicką MSc.

Autorka wywiadu, dziennikarka Gazety Wyborczej – Aleksandra Więcka, chciała rozwiać wiele niewiadomych lub nawet wątpliwości, z którymi zderzają się ludzie, potencjalni nasi pacjenci kiedy napotykają na hasło implanty zębów. Nasza koleżanka Magda Żywicka w bardzo prosty ale przekrojowy i ciekawy sposób odpowiedziała na wszystkie jej pytania. I chyba właśnie tak ma to działać – nasza dziedzina jest przecież skomplikowana dla każdego normalnego człowieka, który nie jest lekarzem. W ostatnim czasie narosło też wiele mitów dotyczących implantologii. Dlatego ważne jest aby komunikować się z potencjalnymi odbiorcami naszej pracy w taki sposób aby byli w pełni przekonani, że zabieg rekonstrukcji utraconego uzębienia za pomocą implantów jest procesem bezpiecznym i w dużej mierze przewidywalnym.

Bardzo dobrze, że Magda poruszyła wątek właściwej edukacji i niezbędnych kwalifikacji, potrzebnych do właściwego przeprowadzania zabiegów implantacyjnych, przy okazji nakreślając drogę jaką przebyliśmy wspólnie jako członkowie Implant Masters Poland.

W dyskusji nt. właściwej percepcji naszych medycznych starań każdy głos jest niezwykle ważny. Cieszy nas bardzo, że ten głos coraz częściej płynie z ust członków naszego stowarzyszenia. Co istotne ten głos jest coraz bardziej słyszalny nie tylko w zamkniętych salach konferencyjnych ale co chyba ważniejsze, dociera szerokim strumieniem do coraz większego grana ludzi spoza branży, czyli do potencjalnych pacjentów. Zrozumienie bowiem naszej pracy i naszych starań przez nich jest również jednym z kluczowych paramentów sukcesu terapeutycznego, o który walczymy każdego niemal dnia.

Z pełną treścią wywiadu można się zapoznać na www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100865,20178…

Magdzie gratulujemy bardzo udanego wywiadu, obok którego ukazała się obszerna informacja o działalności naszego stowarzyszenia.